ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Súťaže organizované našou školou > Regionálna súťaž v hre na akordeóne a keyboarde

Regionálna súťaž v hre na akordeóne a keyboarde 2016

Dňa 7.4.2016 sa v ZUŠ Senica uskutočnila Regionálna súťažná prehliadka v sólovej a komornej hre na akordeóne a keyboarde a súborovej hre.
Súťažnej prehliadky sa zúčastnilo 47 žiakov zo ZUŠ z Hlohovec, Piešťany, Trnava a Senica. V sólovej hre na akordeóne sa predstavilo 23 žiakov, v sólovej hre na keyboarde 9 žiakov, v komornej hre sa predstavilo 5 zoskupení, z toho 1 zoskupenie v hre na keyboarde a 4 zoskupenia v hre na akordeóne, v súborovej hre sa predstavilo 1 zoskupenie.

Odborná porota pre hru na akordeóne v zložení:
predseda poroty: Marta Vachová DiS.art. - pedagóg ZUŠ Senica
člen poroty: Andrea Kubová - pedagóg ZUŠ Piešťany
člen poroty: Jana Becherová - pedagóg ZUŠ Hlohovec
člen poroty: Alexander Berger - pedagóg ZUŠ Trnava

Odborná porota pre hru na keyboarde v zložení:
predseda poroty: Mgr. Ondrej Hluchý - pedagóg ZUŠ Senica
člen poroty: PaedDr. Milan Zelenay - pedagóg ZUŠ Piešťany
člen poroty: Mgr. Martina Baračková - pedagóg ZUŠ Hlohovec
člen poroty: Mgr. Katarína Chalúpková - pedagóg ZUŠ Trnava

I. kategória - sólová hra na akordeóne

zlaté pásmoDavid ČernekZUŠ Senica
Michal KrajčechZUŠ Piešťany
Daniel OndriaZUŠ Hlohovec
Martina OrgoníkováZUŠ Senica
Daniel SedláčekZUŠ Hlohovec
Alexandra SmolkováZUŠ Senica
Robert TekelZUŠ Senica
Šimon ŽúrekZUŠ Senica

II. kategória - sólová hra na akordeóne

zlaté pásmoPatrik JedinýZUŠ Senica
Juraj KubačkaZUŠ Piešťany
Jozef PašákZUŠ Piešťany
Adam PestúnZUŠ Hlohovec
Patrik PraskačZUŠ Senica
Ema RapaváZUŠ Trnava
Samuel SmolkaZUŠ Senica
Lýdia ŽemlováZUŠ Hlohovec

III. kategória - sólová hra na akordeóne

zlaté pásmoRadoslav ChomaZUŠ Senica

IV. kategória - sólová hra na akordeóne

zlaté pásmoJana HarnošováZUŠ Senica
Martin JedinýZUŠ Senica
Dominika ŽemlováZUŠ Hlohovec

IV. kategória - sólová hra na akordeóne

zlaté pásmoMichal ČasZUŠ Senica
Peter DenkóciZUŠ Senica
Šimon MesíčekZUŠ Trnava

I. kategória - sólová hra na keyboarde

zlaté pásmoTáňa DrgoňováZUŠ Hlohovec
Ema KúdelováZUŠ Trnava

II. kategória - sólová hra na keyboarde

zlaté pásmoFrantiška ZacharováZUŠ Trnava
strieborné pásmoNina ŠtrbováZUŠ Hlohovec
Natália TupováZUŠ Piešťany

III. kategória - sólová hra na keyboarde

zlaté pásmoNina LandigováZUŠ Hlohovec
Patrik RaušloZUŠ Hlohovec
strieborné pásmoMonika LehenováZUŠ Hlohovec

IV. kategória - sólová hra na keyboarde

zlaté pásmoZuzana HarantováZUŠ Trnava
Diana PlaštiakováZUŠ Trnava

V. kategória - sólová hra na keyboarde

zlaté pásmoMário BlahoZUŠ Piešťany

VI. kategória - komorná hra na akordeóne

zlaté pásmoŠimon Görög,
Patrik Kloton
ZUŠ Hlohovec
Alexandra Smolková,
Samuel Smolka
ZUŠ Senica
Matúš Eliaš,
Daniel Ondria,
Daniel Sedláček,
Erik Šallai
ZUŠ Hlohovec

VII. kategória - komorná hra na akordeóne

zlaté pásmoAdam Pestún,
Dominika Žemlová,
Lýdia Žemlová
ZUŠ Hlohovec

VII. kategória - komorná hra na keyboarde

strieborné pásmoMário Blaho,
Dominika Tupová
ZUŠ Piešťany

VIII. kategória - súborová hra

zlaté pásmoakordeónový súborZUŠ Senica

Cena poroty akordeónový súbor - ZUŠ Senica

Absolútny víťaz v hre na akordeóne Martin Jediný - ZUŠ Senica

Absolútny víťaz v hre na keyboarde Nina Landigová - ZUŠ Hlohovec

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).