ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspechy v súťažiach do 2006

Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor

Hudobný odbor

1993

DIS Banská Bystrica - I. ročník - dychové nástroje

Zlatica Janšákováklarinet - II. kat. - bronzové pásmo
Dagmar Žilínkovápriečna flauta - III. kat. - strieborné pásmo
Eliška Pavlíkovápriečna flauta - I. kat. - zlaté pásmo

1994

DIS Banská Bystrica - II. ročník - sláčikové nástroje

Juraj Kukankontrabas - II. kat. - zlaté pásmo

1995

DIS Banská Bystrica - III. ročník - klavír

Branislav MalatinskýIV. kat. - strieborné pásmo

1997

DIS Banská Bystrica - IV. ročník - dychové nástroje

Eliška PavlíkováIII. kat. - zlaté pásmo a titul laureáta súťaže

1998

DIS Banská Bystrica - V. ročník - sláčikové nástroje

Martin Slezákbronzové pásmo

Medzinárodná súťažná prehliadka komorných súborov - Interfórum talentov

Pavlíková,
Kalmanová
duo priečna flauta - 2. miesto

1999

DIS Banská Bystrica - VI. ročník - klavír

Jana KrajčiováII. kat. - strieborné pásmo
Filip JanovičIV. kat. - bronzové pásmo
Lucia SmolinskáI. kat. - bronzové pásmo

Medzinárodná klavírna súťaž J. N. Hummela Bratislava - I. ročník

Dominik Gál1. miesto

2000

Medzinárodná súťažná prehliadka komorných súborov - Interfórum talentov

Dominik Gál,
Jana Krajčiová,
Filip Janovič
6-ručná hra na klavíri - 4. miesto

Medzinárodná klavírna súťaž J. N. Hummela Bratislava - II. ročník

Dominik Gál1. miesto

2001

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - I. ročník

Lucia Smolinskábronzové pásmo
Dominik Gál,
Monika Mikušová
4-ručná hra na klavíri - zlaté pásmo
Jana Krajčiová,
Filip Janovič
4-ručná hra na klavíri - zlaté pásmo
Dominik Gálsólová hra - zlaté pásmo
Jana Krajčiovásólová hra - zlaté pásmo

DIS Banská Bystrica - dychové nástroje

Marianna MáčalkováIII. kat. - strieborné pásmo

2002

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - II. ročník

Dominik Gál,
Monika Mikušová
4-ručná hra na klavíri - strieborné pásmo
Erika Remešicová,
Lucia Smolinská
4-ručná hra na klavíri - strieborné pásmo
Dominika Kudolányová,
Zuzana Valentová
4-ručná hra na klavíri - bronzové pásmo
Jana Krajčiovásólová hra - zlaté pásmo

Medzinárodná klavírna súťaž J. N. Hummela Bratislava

Dominik Gál2. miesto

Medzinárodná klavírna súťaž Amadeus 2002 Brno

Dominik Gál3. miesto

2003

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - III. ročník

Dominik Gálzlaté pásmo
Lucia Smolinskástrieborné pásmo
Zuzana Valentovástrieborné pásmo
Dominika Kudolányovástieborné pásmo
Erika Remešicovábronzové pásmo

Celoslovenská Detská interpretačná súťaž J. Cikkera Banská Bystrica

Dominik Gálzlaté pásmo
Zuzana Valentovábronzové pásmo
Lucia Smolinskábronzové pásmo

Medzinárodná klavírna súťaž Košice

Dominik Gálcena českého hudobného fondu za najlepšiu interpretáciu českej skladby dvadsiateho storočia, cena slovenského hudobného fondu za najlepšiu interpretáciu slovenskej skladby dvadsiateho storočia

2004

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - IV. ročník

Sabina Dobiašová,
Soňa Dobiašová
zlaté pásmo
Eliška Gáfriková,
Radovan Potúček
zlaté pásmo
Martina Izakovičová,
Soňa Dobiašová
zlaté pásmo
Dominik Gál,
Monika Mikušová
zlaté pásmo
Dominika Kudolányová,
Zuzana Valentová
strieborné pásmo
Erika Remešicová,
Lucia Radočáková
strieborné pásmo
Zuzana Kaščáková,
Gabriela Rošková
bronzové pásmo

Celoslovenská Detská interpretačná súťaž J. Cikkera Banská Bystrica - akordeón

Patrik Vdoviakbronzové pásmo

2005

Celoslovenská Detská interpretačná súťaž J. Cikkera Banská Bystrica - dychové nástroje

Veronika Bulkovábronzové pásmo

Medzinárodná spevácka súťaž "Iuventus canti" Vráble

Alexandra Salvetová4. miesto

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

Richard Grimmstrieborné pásmo
Radovan Potúčekstrieborné pásmo
Renáta Grimmová,
Mária Sovová
strieborné pásmo
Lea Klučkovástrieborné pásmo
Simona Luhovástrieborné pásmo
Soňa Dobiašovástrieborné pásmo
Martina Izakovičovástrieborné pásmo
Nikola Lučanovástrieborné pásmo
Laura Tománkovástrieborné pásmo
Sabina Dobiašovábronzové pásmo
Eliška Gáfrikovábronzové pásmo
Zuzana Kaščákovábronzové pásmo
Hana Rýzkovábronzové pásmo

Celoštátna súťažná prehliadka akordeonistov "Koncertný akordeón" Tvrdošín

Júlia Urbánkovábronzové pásmo
Patrik Sadloňbronzové pásmo

Medzinárodná spevácka súťaž populárnej piesne "Talentárium" Rakúsko

Nikola Tománková2. miesto

Krajské kolo "Slávik Slovenska"

Júlia Hurbánková1. miesto
Alexandra Salvetová3. miesto

na úvod

Literárno-dramatický odbor

2005

Celoštátna súťažná prehliadka Hviezdoslavov Kubín - 51. ročník

Dominika Hoferková,
Ján Jozéfek
divadlo poézie - 1. miesto - cena primátora

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).