ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspechy v súťažiach 2006

Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor
Tanečný odbor
Výtvarný odbor

Hudobný odbor

Senické zlaté jabĺčko - spevácka súťaž

Jana Tománková2. kat. - 1. miesto
Veronika Poláková2. kat. - 2. miesto
Žofia Rajčáková2. kat. - 3. miesto
Júlia Hurbánková3. kat. - hlavná cena
Alžbeta Fábiková3. kat. - 1. miesto
Alexandra Salvetová4. kat. - hlavná cena
Veronika Sedláčková4. kat. - 1. miesto
Simona Krchová4. kat. - 2. miesto
Martina Reptová4. kat. - 2. miesto
Ľudmila Cibulová4. kat. - 3. miesto
Petra Sekáčová5. kat. - 1. miesto

Okresné kolo speváckej súťaže "Slávik Slovenska"

Žofia RajčákováI. kat. - 1. miesto

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - štvorručná hra na klavír

Aneta Horňáková,
Ivan Horňák
I. kat. - zlaté pásmo + cena primátora mesta Trnava
Aneta Horňáková,
Mária Sovová
I. kat. - strieborné pásmo
Sabina Dobiašová,
Ivana Reháková
I. kat. - strieborné pásmo
Soňa Dobiašová,
Sabina Dobiašová
II. kat. - zlaté pásmo + cena za najlepšiu interpretáciu
Soňa Dobiašová,
Martina Izakovičová
III. kat. - strieborné pásmo

Medzinárodná spevácka súťaž "Iuventus canti" Vráble

Erik Michálekpostup do 2. kola bez umiestnenia
Veronika Sedláčkovápostup do 2. kola bez umiestnenia
Simona Krchovápostup do 2. kola bez umiestnenia
Alexandra Salvetovápostup do 2. kola bez umiestnenia

"Mladí klaviristi"

Aneta Horňáková2. miesto
Ivana Reháková3. miesto
Ivan Rehák3. miesto

na úvod

Literárno-dramatický odbor

Šaliansky Maťko J. C. Hronského, Šaľa

Oliver Orthokresné kolo - 1. kat. - 1. miesto
Vanesa Sládečkováokresné kolo - 2. kat. - 1. miesto
Dominika Hoferkováokresné kolo - 3. kat. - 1. miesto
Oliver Orthkrajské kolo - 1. miesto
Dominika Hoferkovákrajské kolo - 2. miesto
Oliver Orthcelonárodné kolo - 1. miesto

Prednes rozprávok "Rozprávkové vretienko" Trnava

Dominika Štuberováokresné kolo - 1. kat. - 2. miesto
Nikola Troiakováokresné kolo - 2. kat. - 1. miesto
Nikola Troiakovákrajské kolo - 3. miesto

Regionálna súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorby "Senické zrkadielko Aničky Gamanovej"

pantomíma Hračka1. miesto
Minehavaokresné kolo - 2. miesto
Karmaňolaokresné kolo - 2. miesto

Krajská súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorby "Senická divadelná jar"

pantomíma Hračka1. miesto - postup na celonárodnú súťaž Zlatá priadka Šaľa

Súťaž v umeleckom prednese poézie, prózy a detských recitačných kolektívov "Hurbanov pamätník"

Zuzana Kádekováobvodné kolo - 3. kat. próza - 1. miesto
Petra Moravčíkováobvodné kolo - 3. kat. poézia - 1. miesto
Jana Fabokováobvodné kolo - 3. kat. poézia - 2. miesto
Oliver Orthokresné kolo - 1. kat. poézia - 1. miesto
Vanesa Sládečkováokresné kolo - 1. kat. poézia - 2. miesto
Juraj Gembešokresné kolo - 1. kat. próza - 1. miesto
Dominika Hoferkováokresné kolo - 2. kat. poézia - 1. miesto
Adam Rajnohaokresné kolo - 2. kat. próza - 1. miesto
Filip Šebestaokresné kolo - 2. kat. próza - 3. miesto
Katarína Hrkľováokresné kolo - 3. kat. poézia - 2. miesto
Lukáš Cintulaokresné kolo - 3. kat. poézia - 3. miesto
Lucia Polákováokresné kolo - 3. kat. próza - 1. miesto
Zuzana Hrkľováokresné kolo - 3. kat. próza - 2. miesto
Andrej Drinkaokresné kolo - 3. kat. próza - 3. miesto
Petra Moravčíkováokresné kolo - 4. kat. poézia - 3. miesto
Dominika Flamíkováokresné kolo - 4. kat. próza - 2. miesto
Kristína Jurčováokresné kolo - 4. kat. próza - 1. miesto
Lucia Lehutováokresné kolo - 4. kat. poézia - 3. miesto
Mária Hesskováokresné kolo - 4. kat. poézia - 2. miesto
"Prvá láska"okresné kolo - detské recitačné kolektívy - 6. roč. - 1. miesto
"U nás nuda nebýva"okresné kolo - detské recitačné kolektívy - 5. roč. - 2. miesto
"Nočný spev ryby"okresné kolo - divadlo poézie - 3. roč. - 1. miesto

10. ročník súťaže Hollého pamätník 2006 Trnava

Vanesa Sládečková1. kat. poézia - 1. miesto, postup na Hviezdoslavov Kubín
Oliver Orth1. kat. poézia - 2. miesto
Juraj Gembeš1. kat. próza - 1. miesto, postup na Hviezdoslavov Kubín
Dominika Hoferková2. kat. poézia - 1. miesto, postup na Hviezdoslavov Kubín
Adam Rajnoha2. kat. próza - 2. miesto
Katarína Hrkľová3. kat. poézia - 2. miesto
Lucia Poláková3. kat. poézia - 2. miesto

Celoslovenská prehliadka "Hviezdoslavov Kubín"

súbor Zádrapkycena za kolektívnu umeleckú výpoveď - predstavenie "Nočný spev rýb"
Vanesa Sládečková,
Juraj Gembeš,
Dominika Hoferková
víťazi krajských kôl

"Timravina studnička" - celoslovenské kolo v Lučenci

Oliver Orth1. miesto
Juraj Gembeš2. miesto
Lucia Polákováčestné uznanie

"Šaliansky Maťko" - okresné kolo

Martin Očko2. miesto
Kristína Masaryková2. miesto
Vanesa Sládečková1. miesto
Eliška Gáfriková1. miesto

na úvod

Tanečný odbor

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke skupiny SCREAM www.scream.sk.

Majstrovstvá SR v moderných tancoch Liptovský Hrádok

Leonard Šimekdisco dance sólo - 1. miesto
Adam Pavlovčindisco dance sólo - 3. miesto
Leonard Šimek,
S. Ravasová
disco dance duo - 2. miesto
disco dance skupina - 4. miesto
disco dance formácia - 3. miesto

Majstrovstvá SR v moderných tancoch Košice

hip hop skupina dospelí - 3. miesto

Majstrovstvá SR v moderných tancoch Šaľa

R. Pekarová,
Mirka Skoková
disco dance duo juniori - 2. miesto
disco dance skupina juniori - 1. miesto - majster SR
disco dance formácia juniori - 1. miesto - majster SR
disco dance skupina dospelí - 1. miesto - majster SR
disco dance formácia dospelí - 1. miesto - majster SR

Súťažná prehliadka Dance show Bojnice

6. - 7. ročník I. stupňa - 1. miesto

Celoslovenská súťažná prehliadka "Bojnice Dancefitness"

show dance juniori - 1. miesto

Celoslovenská súťažná prehliadka "Beatfórum Gbely"

DVK disko skupina - 1. miesto
JVK show formácia - 2. miesto

Majstrovstvá sveta - Bochum, Nemecko

D. Ravasová,
Leonard Šimek
DVK duo - 4. miesto
DVK disko skupina - 4. miesto
JVK disko skupina - 2. miesto
HVK disko skupina - 3. miesto
HVK disko formácia - 3. miesto

na úvod

Výtvarný odbor

Senické zlaté jabĺčko - výtvarná súťaž

Lucia Kollárová5. kat. - hlavná cena
Andrej Gáfrik5. kat. - ocenenie
Nikole Červinková5. kat. - ocenenie
Magdaléna Kocianová5. kat. - ocenenie
Frederika Ravasová6. kat. - hlavná cena
Michal Manďák6. kat. - ocenenie
Alexandra Kubinová6. kat. - ocenenie
Dominika Mihálová6. kat. - ocenenie
Antónia Grebeníčková6. kat. - ocenenie
Alena Manďáková7. kat. - hlavná cena
Barbora Kurinová7. kat. - ocenenie
Dalibor Rak7. kat. - ocenenie
Terézia Janšáková7. kat. - ocenenie
Lucia Pavešicová8. kat. - hlavná cena
Martina Provazníková8. kat. - ocenenie
Lucia Grajcarová8. kat. - ocenenie
Alžbeta Dornáková8. kat. - ocenenie

Medzinárodná výtvarná súťaž "Bohúňova paleta" Dolný Kubín

Terézia Včelková3. kat. - čestné uznanie
Žofia Fodorová1. kat. - čestné uznanie
Klára Kalmanová2. kat. - bronzové pásmo

Krajská výtvarná súťaž "Európa v škole" Trnava

Ivana Klimešováocenenie s postupom na celoslovenskú súťaž
Martina Provazníkováocenenie s postupom na celoslovenskú súťaž

Európsky festival ZUŠ "Farba a tvar - energia môjho života" Poprad

Monika Záškvarová4. kat. - 1. miesto

"Mudrochova paleta"

Lucia KollárováI. kat. - ocenenie
Peter KotúnI. kat. - ocenenie
Aneta ŠediváI. kat. - ocenenie
Magdaléna KocianováI. kat. - ocenenie
Petra BrodňaováI. kat. - čestné uznanie
Matej TytykaloI. kat. - čestné uznanie
Silvia SabováI. kat. - čestné uznanie
Patrik JuríkI. kat. - čestné uznanie
Tomáš MrkvaI. kat. - čestné uznanie
Jana ŠvrčkováI. kat. - čestné uznanie
Šimon PetrákI. kat. - čestné uznanie
Aida al KhufashI. kat. - čestné uznanie
Stanislav ŠtetinaI. kat. - čestné uznanie
Anna Hana LebiedzikováI. kat. - čestné uznanie
Matúš PösII. kat. - ocenenie
Patrik BurdaII. kat. - ocenenie
Lenka HanzlíčkováII. kat. - ocenenie
Jakub RobotaII. kat. - ocenenie
Zuzana PolakovičováII. kat. - čestné uznanie
Dominika SuchánkováII. kat. - čestné uznanie
Nikoleta NemečkayováII. kat. - čestné uznanie
Klára ŠteruskáIII. kat. - ocenenie
Lívia DanihelováIII. kat. - ocenenie
Natália FodorováIII. kat. - ocenenie
Ján GregorIII. kat. - čestné uznanie
Zuzana HrkľováIII. kat. - čestné uznanie
Romana BednárováIII. kat. - čestné uznanie
Lucia GrajcarováIV. kat. - ocenenie
Lucia GrajcarováIV. kat. - čestné uznanie
Hedviga BučákováIV. kat. - čestné uznanie

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).