ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspechy v súťažiach 2007

Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor
Tanečný odbor
Výtvarný odbor

Hudobný odbor

Celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava - sólová hra na klavíri

Monica van Clevenzlaté pásmo

"Koncertný akordeón Tvrdošín"

Lenka Oravcovázlaté pásmo
Patrik Sadloňbronzové pásmo

"Stančekova Prievidza"

Žofia Rajčáková1. kat. - čestné uznanie
Júlia Hurbánková2. kat. - 3. miesto
Erik Michálek2. kat. - 1. miesto
Veronika Sedláčková3. kat. - 2. miesto
Martina Reptová3. kat. - 1. miesto
Simona Krchová3. kat. - 1. miesto

Medzinárodná spevácka súťaž "Iuventus canti" Vráble

Veronika Sedláčková4. miesto
Simona Krchová1. miesto

"Nitrianska lutna"

Žofia Rajčáková1. kat. - strieborné pásmo
Júlia Hurbánková1. kat. - strieborné pásmo
Erik Michálek2. kat. - strieborné pásmo
Alexandra Salvetová2. kat. - diplom za účasť
Simona Krchová2. kat. - zlaté pásmo
Veronika Sedláčková2. kat. - strieborné pásmo
Martina Reptová3. kat. - bronzové pásmo

"Čarovná flauta" Nižná na Orave

Lucia Chorvatovičováklarinet - čestné uznanie
Gabriela Zríniováklarinet - bronzové pásmo

"Mladí klaviristi"

Aneta Horňáková1. miesto
Ivan Horňák3. miesto

na úvod

Literárno-dramatický odbor

"Šaliansky Maťko" - krajské kolo

Vanesa Sládečková1. miesto
Eliška Gáfriková3. miesto

Regionálna súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorby "Senické zrkadielko Aničky Gamanovej"

rozprávka O rybárovi a zlatej rybke1. miesto
scénická miniatúra Stopárka1. miesto
O hladných prasiatkach3. miesto
Vo veži straší,
Zelení šampióni
cena za tvorivú pedagogickú prácu s deťmi

Prednes rozprávok "Rozprávkové vretienko" Trnava

Dominika Štuberováokresné kolo - 1. miesto (bez postupu)
Nikola Troiakováokresné kolo - 1. miesto
Nikola Troiakovákrajské kolo - 1. miesto

"Krajská scénická žatva"

Astík a Obíkpostup na celoslovenskú prehliadku Divadlo a deti

Súťaž v umeleckom prednese poézie, prózy a detských recitačných kolektívov "Hurbanov pamätník" - okresné kolo

Viktória Horná1. kat. próza - 2. miesto
Oliver Orth1. kat. poézia - 1. miesto
Martin Očko1. kat. próza - 2. miesto
H. Ševčíková2. kat. poézia - 3. miesto
Vanesa Sládečková2. kat. poézia - 2. miesto s postupom
Filip Šebesta2. kat. próza - 3. miesto
Eliška Gáfriková2. kat. próza - 2. miesto
Juraj Gembeš2. kat. próza - 1. miesto
Jana Faboková3. kat. poézia - 3. miesto
Dominika Hoferková3. kat. poézia - 1. miesto
S. Matoleková3. kat. próza - 3. miesto
Lucia Poláková3. kat. próza - 1. miesto
Magdaléna Trubanová4. kat. próza - 1. miesto
Andrej Drinka4. kat. próza - 2. miesto
"Hračky"detské recitačné kolektívy - 3. miesto
"Svadobná košeľa"detské recitačné kolektívy - 2. miesto
"Najťažšie kúzlo"detské recitačné kolektívy - 1. miesto

Krajská súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorby "Senická divadelná jar"

O rybárovi a zlatej rybke2. miesto
scénická miniatúra Stopárka1. miesto

"Zlatá priadka" - celonárodné kolo súťaže Šaľa

scénická miniatúra Stopárka2. miesto - nominácia na Scénickú žatvu

"Hollého pamätník" - krajské kolo

Oliver Orth1. miesto - nominácia na Hviezdoslavov Kubín
Juraj Gembeš1. miesto - nominácia na Hviezdoslavov Kubín
Vanesa Sládečková1. miesto - nominácia na Hviezdoslavov Kubín
Dominika Hoferková1. miesto - nominácia na Hviezdoslavov Kubín
Lucia Poláková2. miesto
detský recitačný kolektív1. miesto - postup na Hviezdoslavov Kubín

na úvod

Tanečný odbor

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke skupiny SCREAM www.scream.sk.

"Slovenský pohár" Banská Bystrica

Dominika KocourkováHVK sólo - 3. miesto

"Slovenský pohár" Levice

Leonard Šimeksólo - 1. miesto
Dominika Kocourkovásólo - 3. miesto

Celoslovenská súťažná prehliadka Bojnice

DVK dance show formácia - 1. miesto
DVK disko skupina - 2. miesto
JVK dance show formácia - 1. miesto

Majstrovstvá Slovenska v modernom tanci JVK a HVK Senica

Monika KušnírováJVK sólo - 1. miesto
A. PavlovčinJVK sólo - 1. miesto
R. Pekarová,
M. Skoková
JVK duo - 1. miesto
JVK formácia - 1. miesto
HVK disko skupina - 1. miesto
HVK disko formácia - 1. miesto

Celoslovenská súťažná prehliadka "Bojnice Dancefitness"

disco dance juniori - 1. miesto, cena poroty za kostým
show dance deti - 1. miesto

Celoslovenská súťažná prehliadka "Beatfórum Gbely"

DVK v kat. disko - 1. miesto
JVK v kat. disko - 1. miesto
JVK v kat. disko - 2. miesto
HVK v kat. scénické tance - 1. miesto
HVK v kat. disko - 1. miesto
JVK v kat. scénický tanec - 1. miesto
disco choreografie juniori - cena poroty

na úvod

Výtvarný odbor

"Európa v škole"

Kristína Plottováokresné kolo - 1. kat.
Klaudia Uhrínováokresné kolo - 1. kat.
Michaela Plankováokresné kolo - 1. kat.
Kristína Janšákováokresné kolo - 2. kat.
Simona Ožvoldíkováokresné kolo - 2. kat.
S. Matiášováokresné kolo - 2. kat.
Martin Tomovičokresné kolo - 2. kat.
Romana Bednárováokresné kolo - 3. kat.
Hana Zaňátováokresné kolo - 4. kat.
Dominika Vaculováokresné kolo - 4. kat.
Hana Zaňátovákrajské kolo - ocenenie
Dominika Vaculovákrajské kolo - ocenenie
Klaudia Uhrínováceloslovenské - ocenenie

"Vesmír očami detí"

Vincent Vystavelocenenie
Michaela Mindžákováocenenie
Veronika Polakovičováocenenie
Frederika Ravasováocenenie
Alexandra Kubinováocenenie
Nikoleta Nemečkayováocenenie
Peter Hladíkocenenie
Kristína Nezvalováocenenie
Matúš Nečasocenenie
Lucia Ďurovkováocenenie

"Zvieratá nášho regiónu"

M. Hlávekocenenie
Jakub Robotaocenenie
Liana Suchovskáocenenie
Matej Tytykaloocenenie
Lucia Kollárováocenenie

"Buvikov farebný svet" - ilustrácie

Dominika Mihálováocenenie
Zuzana Velickáocenenie
Dominika Šimlingerováocenenie
Zuzana Karáskováocenenie
Zuzana Závodskáocenenie
Sabina Ilčíkováocenenie
Tomáš Závodskýocenenie
Dominika Slobodováocenenie
Anna Hana Lebiedzikováocenenie
Alica Chomováocenenie

"Proti škodlivým závislostiam bez hraníc 2007" Galanta

Matej Halinárocenenie
Lucia Radočákováocenenie
Michala Kraicováocenenie

"Europe Direct - 50 rokov EÚ"

Liana Suchovskáocenenie

"Žitnoostrovské pastelky" Dunajská Streda

Lucia Žilinekováocenenie
Dominik Markoocenenie
Matúš Nečasocenenie
Timea Filkováocenenie

"Požiarna ochrana"

Šimon Petrákocenenie
Andrej Gáfrikocenenie
Laura Rehúšováocenenie
Martin Tomovičocenenie
Lukáš Dufekocenenie
Matúš Nečasocenenie
Tomáš Mrkvaocenenie
Aida al Khufashocenenie
Andrej Búranocenenie
Lucia Žilinekováocenenie

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).