ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspechy v súťažiach 2011

Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor
Tanečný odbor
Výtvarný odbor

Hudobný odbor

Stančekova Prievidza

Martin JanšákII. kat. - 1. miesto
Dominika BeňákováIII. kat. - 1. miesto
Veronika SedláčkováV. kat. - 1. miesto
Viktória MikušováI. kat. - 2. miesto
Tatiana DvorskáII. kat. - 2. miesto
Erik MichálekIV. kat. - 3. miesto
Michaela MarečkováI. kat. - čestné uznanie

POP Senica

Martin JanšákI. kat. - 2. miesto
Tatiana DvorskáI. kat. - 2. miesto

Medzinárodná súťaž "IUVENTUS CANTI" Vráble

Veronika SedláčkováIII. kat. - 1. miesto
Martin JanšákI. kat - čestné uznanie a cena najmladšieho účastníka
Dominika BeňákováII. kat - čestné uznanie

Súťaž populárnej piesne "Senecká dúha"

Martin Janšák1. miesto
Tatiana Dvorská1. miesto
Dominika Kudolániová1. miesto
Erik Michálekčestné uznanie
Marcel Chropúvkačestné uznanie

Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou "Nitrianska lutna"

Veronika SedláčkováIV. kat. - 1. miesto
Erik MichálekIV. kat. - 2. miesto
Martin JanšákI. kat. - 3. miesto
Martina ReptováV. kat. - 3. miesto a cena primátora Nitry

Celoslovenská súťaž "Hľadá sa muzikálová hviezda" Bratislava

Martin JanšákI. kat. - 2. miesto
Dominika KudolániováIII.A kat. - 2. miesto
Erik MichálekIII.B kat. - 2. miesto
Dáša ŠčepkováII. kat. - 3. miesto
Veronika SedláčkováIII.A kat. - 3. miesto
Marcel ChropúvkaIII.B kat. - 3. miesto

Súťaž mládežníckych speváckych zborov "Mládež spieva"

spevácky zbor ZUŠkrajské kolo - zlaté pásmo
spevácky zbor ZUŠceloslovenské kolo - bronzové pásmo

Celoslovenská súťaž v sólovej hre "Schneiderova Trnava"

Lívia KúbekováI. kat. - strieborné pásmo
Simon VepyI. kat. - strieborné pásmo
Kristína TauchmanováI. kat. - strieborné pásmo
Erik MalachovI. kat. - strieborné pásmo
Vivien KúbekováI. kat. - bronzové pásmo
Michaela MarečkováI. kat. - bronzové pásmo
Veronika PolákováII. kat. - strieborné pásmo
Barbora RybnikárováII. kat. - bronzové pásmo
Pavlína Praskačovádiplom najmladšieho účastníka súťaže

Celoslovenská súťaž "Nitrianska lutna"

Jozef VávraI. kat. - 2. miesto a cena za interpretáciu skladby J. Radu Radostná Polka (trúbka)

Regionálna súťaž v hre na akordeóne Hlohovec

Peter DenkóciI. kat. - zlaté pásmo
Timotej MarečekI. kat. - zlaté pásmo
Rastislav PetráňII. kat. - zlaté pásmo

Beatfórum Gbely

Martin JanšákI. kategória - 1. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Tatiana DvorskáII. kategória - cena porotypedagóg Mgr. Anna Praskačová

"Dni Miloša Ruppeldta" - súťaž v sólovom klasickom speve, Bratislava

Viktória MikušováI. kategória - 3. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Martin JanšákII. kategória - 3. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Veronika SedláčkováIV. kategória - 2. miestopedagóg Eva Poláková
Erik MichálekIV. kategória - 3. miestopedagóg Eva Poláková

na úvod

Literárno-dramatický odbor

Súťaž v umeleckom prednese poézie, prózy a detských recitačných kolektívov "Hurbanov pamätník"

Michaela Mikušováobvodné kolo - I.kat. poézia - 1. miesto
Adam Praskačobvodné kolo - I. kat. próza - 1. miesto
Zuzana Karáskováobvodné kolo - II. kat. poézia - 1. miesto
Martin Hrevušobvodné kolo - II. kat. próza - 1. miesto
Izabela Bílikováobvodné kolo - II. kat. próza - 2. miesto
Simona Ščepkováobvodné kolo - III. kat. poézia - 1. miesto
Vanesa Sládečkováobvodné kolo - III. kat. poézia - 1. miesto
Filip Noskoobvodné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Oliver Orthobvodné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Viktória Hornáobvodné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Sabína Phanováobvodné kolo - III. kat. próza - 1. miesto
Dominika Štuberováobvodné kolo - III. kat. próza - 1. miesto
Mária Kolényováobvodné kolo - III. kat. próza - 2. miesto
Zuzana Frťalováobvodné kolo - III. kat. próza - 2. miesto
Hana Ševčíkováobvodné kolo - III. kat. próza - 3. miesto
Michaela Mikušováokresné kolo - I. kat. poézia - 2. miesto
Adam Praskačokresné kolo - I. kat. próza - 1. miesto
Zuzana Karáskováokresné kolo - II. kat. poézia - 1. miesto
Mária Magdaléna Plančárováokresné kolo - II. kat. poézia - 2. miesto s postupom
Martin Hrevušokresné kolo - II. kat. próza - 1. miesto
Simona Ščepkováokresné kolo - III. kat. poézia - 1. miesto
Oliver Orthokresné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Filip Noskookresné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Ján Balgaokresné kolo - III. kat. poézia - 2. miesto
Natália Plešováokresné kolo (Myjava) - III. kat. poézia - 1. miesto
Sabína Phanováokresné kolo - III. kat. próza - 1. miesto
Dominika Štuberováokresné kolo - III. kat. próza - 2. miesto
Eliška Gáfrikováokresné kolo - IV. kat. poézia - 1. miesto
Eliška Gáfrikováokresné kolo - IV. kat. próza - 1. miesto

"Hollého pamätník" - krajské kolo

Adam PraskačI. kat. próza - 1. miesto
Mária Madgaléna PlančárováII. kat. poézia - 3. miesto
Martin OčkoII. kat. próza - 2. miesto s postupom
Martin HrevušII. kat. próza - 1. miesto
Simona ŠčepkováIII. kat. poézia - 1. miesto
Sabína PhanováIII. kat. próza - 1. miesto
Natália PlešováIII. kat. poézia - 2. miesto s postupom (Trenčiansky kraj)
Eliška GáfrikováIV. kat. poézia - 2. miesto s postupom
Eliška GáfrikováIV. kat. próza - 2. miesto s postupom

Celoslovenská prehliadka recitátorov "Hviezdoslavov Kubín"

Adam PraskačI. - III. kat. - nesúťažná
Martin HrevušI. - III. kat. - nesúťažná
Simona ŠčepkováI. - III. kat. - nesúťažná
Sabína PhanováI. - III. kat. - nesúťažná
Natália PlešováI. - III. kat. - nesúťažná
Eliška GáfrikováIV. kat. - čestné uznanie

Recitačná súťaž "Rozprávkové vretienko"

Alexandra Bobotováokresné kolo - I. kat. - 1. miesto
Sabína Phanováokresné kolo - II. kat. - 1. miesto
Natália Plešováokresné kolo - II. kat. - 1. miesto
Alexandra Bobotovákrajské kolo - I. kat. - 3. miesto
Sabína Phanová krajské kolo - II. kat. - 1. miesto
Natália Plešovákrajské kolo - II. kat. - 1. miesto
Sabína Phanová celonárodné kolo - diplom za pozoruhodný výkon
Natália Plešovácelonárodné kolo - diplom za pozoruhodný výkon

Súťaž v prednese textov s náboženskou tematikou "A slovo bolo u Boha ..."

Natália Plešováokresné kolo - 1. miesto
Natália Plešovákrajské kolo - 1. miesto
Natália Plešovácelonárodné kolo - účasť

Regionálna súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorby "Senické zrkadielko Anky Gamanovej"

O kráľovnej Kolobežke1. miesto
Je to iba hra2. miesto

Krajská scénická žatva Senica

Je to iba hra1. miesto
O kráľovnej Kolobežke3. miesto

"Zlatá priadka" - celoslovenské kolo

Je to iba hraúčasť

na úvod

Tanečný odbor

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke skupiny SCREAM www.scream.sk.

Slovenský pohár Považská Bystrica

Klára Špačková2. miesto

Slovenský pohár Šaľa

Klára Špačková1. miesto
Nina Ravasová2. miesto
Klára Špačková,
Sojáková
2. miesto
Monika Kušnírová,
Simona Morávková
2. miesto
Monika Kušnírová1. miesto
DVK skupina - 1. miesto
JVK skupina - 2. miesto

Majstrovstvá SR Senica

Leonard ŠimekJVK - 1. miesto
Matúš BehanJVK - 4. miesto
Nina RavasováJVK - 4. miesto
Leonard Šimek,
Nina Ravasová
JVK - 2. miesto
JVK skupina - 1. miesto
JVK formácia - 1. miesto
Monika KušnírováHVK - 1. miesto
Monika Kušnírová,
Simona Morávková
HVK - 1. miesto
HVK skupina - 1. miesto
HVK formácia - 1. miesto
Klára ŠpačkováDVK - 2. miesto
Klára Špačková,
Sojáková
DVK - 3. miesto
DVK skupina - 1. miesto
DVK formácia - 1. miesto
Jana KlečkováDVK mini - 1. miesto
Lenka RavasováDVK mini - 3. miesto

Majstrovstvá Európy Kielce, Poľsko

Leonard Šimek6. miesto
Leonard Šimek,
Nina Ravasová
7. miesto
JVK skupina - 7. miesto
JVK formácia - 6. miesto

Majstrovsktvá sveta v tanci Bochum, Nemecko

2. miesto - vicemajstri svetapedagóg Anna Antálková
2x finálové umiestnenia

Beatfórum Gbely - celoslovenská súťažná prehliadka

skupiny3x 1. miestopedagóg Anna Antálková
Klečková2. miesto

Slovenský pohár, Bratislava

skupiny3x 1. miestopedagóg Anna Antálková

na úvod

Výtvarný odbor

"Európa v škole"

Lucia Žilinekováokresné kolo - ocenenie
Peter Skalaokresné kolo - ocenenie
Dominik Markookresné kolo - ocenenie
Tomáš Žilínekokresné kolo - ocenenie
Dominik Markoceloslovenské kolo - čestné uznanie

Regionálna výtvarná súťaž "Vesmír očami detí"

Simona HoloďákováIV. kat. - ocenenie
David ĎurišIV. kat. - ocenenie
Patrik MasárV. kat. - ocenenie
Andrej LondákV. kat. - ocenenie
Karolína HuttováV. kat. - ocenenie
Samuel PolákV. kat. - ocenenie

Regionálna výtvarná súťaž "Kto nás chráni"

Martin Valkoocenenie
Ondrej Vrábelocenenie
Erik Malachovocenenie
Peter Kotúnocenenie

Medzinárodná súťaž žiakov predškolského veku "Žitnoostrovské pastelky" Dunajská Streda

Natália Svatíkováocenenie
Valéria Herákováocenenie

Medzinárodná výtvarná súťaž "Proti škodlivým závislostiam bez hraníc" Galanta

Michaela Krajcováocenenie
Patrik Masárocenenie
Karolína Huttováocenenie
Linda Eichingerováocenenie
Pavol Funkaocenenie

Regionálna výtvarná súťaž "Požiarna ochrana"

Sára Čederlováocenenie
Roman Nečasocenenie
Kristína Knotkováocenenie
Timea Patúcováocenenie
Tomáš Kabátocenenie
Filip Buchtaocenenie
Radovan Michaličkaocenenie
Vincent Vystavelocenenie
Lucia Žilinekováocenenie
Bianka Thimováocenenie

"Lesy - pľúca zeme"

Ľubica Krúžkováocenenie
Petra Bordňanováocenenie
Eva Michalicováocenenie
Erik Malachovocenenie
Nikoleta Cigánkováocenenie
Martin Filipocenenie

Celoslovenská výtvarná súťaž "Podávať pomocnú ruku 2011"

Beňadik Lavrinčíkocenenie
Karolína Huttováocenenie
Lucia Žilinekováocenenie
Zuzana Závodskáocenenie
Jana Kovárováocenenie
Viktória Tokošováocenenie
Martina Harnúškováocenenie
Petra Pavelkováocenenie

VI. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže "Mudrochova paleta"

Výsledky súťaže nájdete tu.

XIV. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže "Bohúňova paleta"

Samuel Polákstrieborná pásmo
Eliška Gáfrikovábronzové pásmo
Matej Halinárčestné uznanie

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).