ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspechy v súťažiach 2013

Hudobný odbor
Literárno-dramatický odbor
Tanečný odbor
Výtvarný odbor

Hudobný odbor

Celoslovenská klavírna interpretačná súťaž Schneiderova Trnava

Pavlína Praskačová1. kategória - zlaté pásmo - absolútny víťazpedagóg Mgr. Ľubica Mikušová
Nina Orthová1. kategória - zlaté pásmopedagóg Mgr. Zuzana Janovičová
Patrik Babic1. kategória - zlaté pásmopedagóg Alena Nemčeková
Alica Záhumenská1. kategória - strieborné pásmopedagóg Mgr. Ľubica Mikušová
Daniela Rybnikárová1. kategória - strieborné pásmopedagóg Mgr. Ľubica Mikušová
Matúš Sivoň1. kategória - bronzové pásmopedagóg Mgr. Ľubica Mikušová
Darina Tomašovičová2. kategória - zlaté pásmopedagóg Mgr. Zuzana Janovičová
Samuel Vacula3. kategória - zlaté pásmopedagóg Mgr. Zuzana Janovičová
Gabriela Vávrová3. kategória - zlaté pásmopedagóg Mgr. Ondrej Hluchý
Erik Malachov3. kategória - strieborné pásmopedagóg Mgr. Ondrej Hluchý
Martina Sivoňová3. kategória - bronzové pásmopedagóg Mgr. Ľubica Mikušová

Regionálna súťažná prehliadka Klavírna Senica

Výsledky súťaže

Regionálna súťaž v hre na akordeóne a keyboarde Piešťany

Patrik Praskačzlaté pásmopedagóg Hilda Hajlová
Jakub Jankovýchzlaté pásmopedagóg Hilda Hajlová
Timotej Marečekzlaté pásmopedagóg Hilda Hajlová
Zuzana Karáskovázlaté pásmo s pochvalou porotypedagóg Hilda Hajlová
Rastislav Ondrejkovičzlaté pásmopedagóg Anna Rýzková
Adam Denkócizlaté pásmopedagóg Anna Rýzková
Peter Denkócizlaté pásmopedagóg Anna Rýzková
Jana Harnošovázlaté pásmopedagóg Anna Rýzková
Dominik Cibulastrieborné pásmopedagóg Anna Rýzková

Celoslovenská súťaž v hre na akordeóne Jána Cikkera Banská Bystrica

Rastislav Ondrejkovičstrieborné pásmopedagóg Anna Rýzková
Jana Harnošovástrieborné pásmopedagóg Anna Rýzková
Peter Denkócistrieborné pásmo a cena poroty za najlepšiu interpretáciu
skladby slovenského autora
pedagóg Anna Rýzková

Pedagóg Anna Rýzková získala ocenenie poroty za vzornú pedagogickú prípravu žiakov.

Beatfórum Gbely

Dáša Ščepková2. miestopedagóg Eva Poláková
Martin Janšák3. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Terézia Funtekovácena porotypedagóg Eva Poláková

Súťaž v sólovom klasickom speve Dni Miloša Ruppeldta Bratislava

Natália Svatá1. kategória - 2. miestopedagóg Mgr. Katarína Kružíková
Pavlína Praskačová1. kategória - čestné uznaniepedagóg Eva Poláková
Viktória Mikušová2. kategória - 3. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Martin Janšák2. kategória - čestné uznaniepedagóg Mgr. Anna Praskačová
Tatiana Dvorská3. kategória - čestné uznaniepedagóg Mgr. Anna Praskačová

Stančekova Prievidza

Natália Svatá1. kategória - strieborné pásmopedagóg Mgr. Katarína Kružíková
Katarína Sadloňová1. kategória - strieborné pásmopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Pavlína Praskačová1. kategória - bronzové pásmopedagóg Eva Poláková
Kristína Slezáková1. kategória - bronzové pásmopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Terézia Funteková2. kategória - strieborné pásmopedagóg Eva Poláková
Viktória Mikušová2. kategória - bronzové pásmopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Tatiana Dvorská3. kategória - 1. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Martin Janšák3. kategória - čestné uznaniepedagóg Mgr. Anna Praskačová

POP Senica

Pavlína Praskačová1. kategória - 3. miestopedagóg Eva Poláková
Martin Janšák2. kategória - 1. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová

Súťaž populárnej piesne Senecká dúha

Katarína Sadloňová1. kategória - 2. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Martin Janšák2. kategória - 2. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Valentína Klučková3. kategória - čestné uznaniepedagóg Mgr. Katarína Kružíková
Tatiana Dvorská3. kategória - 2. miestopedagóg Mgr. Anna Praskačová
Dáša Ščepková3. kategória - 3. miestopedagóg Eva Poláková
Erik Michálek4. kategória - 1. miestopedagóg Eva Poláková

Súťaž v speve ľudových piesní Slávik Slovenska

Dáša Ščepkováokresné kolo - 1. miesto
krajské kolo - 1. miesto
pedagóg Eva Poláková

Súťaž mládežníckych speváckych zborov Mládež spieva Dunajská Streda

spevácky zbor ZUŠnesúťažné vystúpenie, diplom za vynikajúcu úroveň slovenských skladieb

na úvod

Literárno-dramatický odbor

Celonárodná prehliadka v prednese slovenských rozprávok Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Drienčany

Pavlína Praskačová1. miesto

pedagóg Štefánia Jánošová

Timravina studnička

Saskia Likeováregionálne kolo - 2. miesto
Adam Praskačregionálne kolo - 1. miesto
celoslovenské kolo - 2. miesto
Martin Hrevušregionálne kolo - 1. miesto
celoslovenské kolo - 1. miesto
Sabína Phanováregionálne kolo - 1. miesto
celoslovenské kolo - 1. miesto
Eliška Gáfrikováregionálne kolo - 2. miesto
celoslovenské kolo - 1. miesto

pedagóg Štefánia Jánošová

Prednes prózy Pocta Vincentovi Šikulovi Modra

Natália Plešová1. kategória - 2. miesto
Anna Reptová2. kategória - 1. miesto
Mária Kolényová2. kategória - 2. miesto

pedagóg Štefánia Jánošová

Prednes slovenských povestí Šaliansky Maťko

Saskia Likeováokresné kolo - 1. kategória - 1. miesto
Michaela Mikušováokresné kolo - 2. kategória - 1. miesto
krajské kolo - 2. miesto
Alexandra Bobotováokresné kolo - 2. kategória - 3. miesto
Izabela Bílikováokresné kolo - 3. kategória - 1. miesto
krajské kolo - 1. miesto s postupom do celonárodného kola

pedagóg Štefánia Jánošová

Festival európskej poézie Beniakove Chynorany

Natália Plešovávýberové kolo - 1. kategória - postup do celonárodného kola
Filip Noskovýberové kolo - 2. kategória - postup do celonárodného kola
celonárodné kolo - čestné uznanie
Sabína Phanovávýberové kolo - 2. kategória - postup do celonárodného kola
celonárodné kolo - 3. miesto

pedagóg Štefánia Jánošová

Senické zrkadielko Anky Gamanovej

O troch drakoch2. miesto
Pastier svíň3. miesto

pedagóg a réžia Ľuboslava Pavesková

Hurbanov pamätník

Pavlína Praskačováobvodné kolo - poézia - 1. kategória - 1. miesto
okresné kolo - poézia - 1. kategória - 2. miesto s postupom
Nina Orthováobvodné kolo - poézia - 1. kategória - 2. miesto
Michaela Mikušováobvodné kolo - poézia - 2. kategória - 1. miesto
okresné kolo - poézia - 2. kategória - 2. miesto
Barbora Rybnikárováobvodné kolo - poézia - 2. kategória - 1. miesto
okresné kolo - poézia - 2. kategória - 3. miesto
Izabela Bílikováokresné kolo - poézia - 2. kategória - 3. miesto
Filip Noskookresné kolo - poézia - 4. kategória - 1. miesto
krajské kolo - poézia - 4. kategória - 2. miesto
Zuzana Frťalováokresné kolo - poézia - 4. kategória - 2. miesto
krajské kolo - poézia - 4. kategória - 3. miesto
Anna Reptovákrajské kolo - poézia - 4. kategória - 3. miesto
Alexandra Bobotováobvodné kolo - próza - 1. kategória - 1. miesto
okresné kolo - próza - 1. kategória - 3. miesto
Saskia Likeováobvodné kolo - próza - 1. kategória - 2. miesto
Adam Praskačobvodné kolo - próza - 2. kategória - 1. miesto
okresné kolo - próza - 2. kategória - 1. miesto
krajské kolo - próza - 2. kategória - 3. miesto
Katarína Ilčíkováobvodné kolo - próza - 2. kategória - 2. miesto
Viktória Mikušováobvodné kolo - próza - 2. kategória - 3. miesto
Martin Očkoobvodné kolo - próza - 3. kategória - 1. miesto
okresné kolo - próza - 3. kategória - 1. miesto
krajské kolo - próza - 3. kategória - 2. miesto s návrhom na postup
Kristína Oslejováobvodné kolo - próza - 3. kategória - 3. miesto
Martin Janšákokresné kolo - próza - 2. kategória - 2. miesto
Mária Kolényováokresné kolo - próza - 4. kategória - 1. miesto
krajské kolo - próza - 4. kategória - 2. miesto s návrhom na postup
Eliška Gáfrikováokresné kolo - próza - 4. kategória - 2. miesto
Ján Balgaokresné kolo - próza - 4. kategória - 2. miesto
krajské kolo - próza - 4. kategória - 3. miesto
Dominika Štuberováokresné kolo - próza - 4. kategória - 3. miesto
Martin Hrevuškrajské kolo - próza - 1. kategória - 2. miesto s návrhom na postup
Sabína Phanovákrajské kolo - próza - 4. kategória - 3. miesto

pedagóg Štefánia Jánošová

detský recitačný kolektív - O chalúpke z cukruokresné kolo - 2. miesto
krajské kolo - 3. miesto

pedagóg a réžia Ľuboslava Pavesková

divadlo poézie - Havran z kameňaokresné kolo - 1. miesto
krajské kolo - 1. miesto
účasť na 59. ročníku Hviezdoslavovho Kubína

pedagóg a réžia Štefánia Jánošová

Hviezdoslavov Kubín

divadlo poézie a 3 recitátoriúčasť

na úvod

Tanečný odbor

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke skupiny SCREAM www.scream.sk.

Celoslovenská súťažná prehliadka Beatfórum Gbely

choreografia SENscénická choreografia - 1. miesto
choreografia Snehulienka a 6 trpaslíkovscénická choreografia - 1. miesto
Jana Klečková - CHAPLINshow tancov a open tancov - 1. miesto
Jana Klečková - Disco guľa REDshow tancov a open tancov - 1. miesto
ŇUSSKYshow tancov a open tancov - detská veková kategória skupina- 1. miesto
PREČÍTAJ SI O MNE VŠETKOshow tancov a open tancov - juniorská veková kategória skupina - 1. miesto
MOVE UPshow tancov a open tancov - juniorská veková kategória skupina- 1. miesto
Simona Šedivá, Matúš Behan - PRVÁ LÁSKAshow tancov a open tancov - mládež - umiestnenie
SINGLE LADIESshow tancov a open tancov - mládež skupina- 1. miesto
Tamara Rusnáková, Denisa Fordinálová - CHERYLKYshow tancov a open tancov - mládež - 1. miesto
STREET PARTYshow tancov a open tancov - mládež skupina - umiestnenie

pedagóg Anna Antálková

MY DANCE 2013 Myjava

choreografia Snehulienka a 6 trpaslíkovscénická choreografia deti - 1. miesto
choreografia Cobra Dancescénická choreografia starší žiaci - 1. miesto
choreografia You Can't Stopopen tance starší žiaci - 1. miesto
choreografia Senscénické tance juniori - 1. miesto
choreografia „O koníkochscénické tance juniori - 2. miesto
choreografia „Na zámkuscénické tance juniori - 3. miesto
Vladimíra Hruškovázvláštna cena poroty za choreografickú tvorbu
choreografia Motýliky1. miesto
choreografia Tygrík1. miesto

choreografia Jindřiška Schönová - Myšulková

Saltaireorbis Malacky

choreografia Motýliky2. miestochoreografia Jindřiška Schönová - Myšulková
choreografia V čase3. miestochoreografia Vladimíra Hrušková
choreografia O koníkoch3. miestochoreografia Jindřiška Schönová - Myšulková
choreografia You can't stop3. miestochoreografia Vladimíra Hrušková
choreografia Zimná romancacena poroty za choreografiuchoreografia Vladimíra Hrušková

Zlatý kľúčik Nové Zámky

choreografia Sen1. miestochoreografia Vladimíra Hrušková
choreografia Motýliky1. miestochoreografia Jindřiška Schönová - Myšulková
choreografia O koníkochcena za umelecký dojem v choreografiichoreografia Jindřiška Schönová - Myšulková
choreografia Zimná romancacena za výtvarné spracovanie choreografiechoreografia Vladimíra Hrušková

Slovenský pohár Levice

duo Heráková, Špačková1. miesto
skupina Heráková, Špačková, Vaňková, Závišová, Sojáková, Wágnerová, Antolová1. miesto

pedagóg Anna Antálková

Slovenský pohár Šaľa - Jednoducho tanec

skupina juniori2. miesto
Malárik2. miesto
duo Heráková, Špačková3. miesto

pedagóg Anna Antálková

Slovenský pohár a majstrovstvá SR Senica

Chochlíková, Pekarováduo - street dance show - 1. miesto
J. Klečkovásólo - street dance show - 1. miesto
A. Morvayovásólo - street dance show - 2. miesto
M. Partlovásólo - disco dance - 1. miesto
R. Maláriksólo - disco dance - 2. miesto
skupina dospelískupina - street dance show - 3. miesto
skupina detiskupina - disco dance - 2. miesto
skupina juniori 1skupina - disco dance - 1. miesto
skupina juniori 2skupina - disco dance - 2. miesto
skupina dospelískupina - disco dance - 1. miesto

pedagóg Anna Antálková

Majstrovstvá SR Bratislava

Chochlíková, Pekarová - choreografia Pat a Matduo - street dance show - 2. miesto
skupina dospelí - choreografia Stupid Girlsskupina - street dance show - 2. miesto
skupina deti - choreografia Až do koncaskupina - disco formácia - 2. miesto
skupina juniori - choreografia Move Upskupina - disco formácia - 1. miesto
skupina dospelí - choreografia Shopoholicskupina - street dance formácia - 3. miesto
skupina juniori 1skupina - disco - 1. miesto
skupina juniori 2skupina - disco - 4. miesto
skupina dospelískupina - disco - 2. miesto

pedagóg Anna Antálková

Uniqa Summer dance 2013 Bratislava

D. Chochlíková1. miesto
M. Partlová2. miesto
L. Ravasová3. miesto
Chochlíková, Pekarová - choreografia Pat a Mat2. miesto
M. Partlová - choreografia Malá víla1. miesto
J. Klečková - choreografia Chaplin2. miesto
A. Morvayová - choreografia Pipi3. miesto
disco skupina deti2. miesto
L. Wágnerová - disco sólo1. miesto
Špačková, Heráková - disco duo1. miesto

pedagóg Anna Antálková

Postup tanečnej skupiny SCREAM na medzinárodné súťaže do Švédska (Orebro), Nemecka (Bochum) a Čiech (Ústí n/Labem).

na úvod

Výtvarný odbor

Európa v škole

Linda Eichingerováokresné kolo - oceneniepedagóg Štefan Orth
Barbora Némethováokresné kolo - ocenenie
celoslovenské kolo - čestné uznanie
pedagóg Mgr. Jana Žúrková
Jozef Vargaokresné kolo - oceneniepedagóg Štefan Orth
Emma Závodskáokresné kolo - ocenenie
celoslovenské kolo - ocenenie
pedagóg Štefan Orth
Simona Ožvoldíkovákrajské kolo - ocenenie
celoslovenské kolo - ocenenie
pedagóg Štefan Orth
Lucia Chalkovákrajské kolo - oceneniepedagóg Monika Kolací, DiS
Michaela Hlavatákrajské kolo - oceneniepedagóg Monika Kolací, DiS
Klára Mária Kuchtovákrajské kolo - čestné uznaniepedagóg Štefan Orth

XI. medzinárodná výtvarná súťaž detí predškolských zariadení Žitnoostrovské pastelky 2013 Dunajská streda

Dominika Páleníkováoceneniepedagóg Mgr. Jana Žúrková
Jakub Zíšekoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová

Medzinárodná výtvarná súťaž Proti škodlivým závislostiam bez hraníc 2013 Galanta

Matúš Nečasoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Emma Závodskáoceneniepedagóg Štefan Orth
Simona Lučanováoceneniepedagóg Štefan Orth
Andrea Mihelováoceneniepedagóg Štefan Orth

Regionálna výtvarná súťaž Požiarna ochrana

Šimon Žúrekoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Valéria Čederlováoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Kamila Nečasováoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Filip Danišoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Júlia Oravcováoceneniepedagóg Mgr. Hana Oslejová
Shadije Bordáčováoceneniepedagóg Daniela Orthová
Laura Rapákováoceneniepedagóg Daniela Orthová

Na prázdniny bezpečne

Monika Bahnováoceneniepedagóg Daniela Orthová
Viktória Čepkováoceneniepedagóg Daniela Orthová

7. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže Mudrochova paleta

Výsledky súťaže

Európa môj región, môj domov

Juraj Vyleteloceneniepedagóg Daniela Orthová
Tamara Beerováoceneniepedagóg Daniela Orthová
Pavlína Praskačováoceneniepedagóg Daniela Orthová

IX. medzinárodná výstava výtvarných prác Vianočná pohľadnica Dolný Kubín

Lucia Serdahelyová3. miestopedagóg Mgr. Jana Žúrková
Alexandra Ištoková3. miestopedagóg Mgr. Jana Žúrková

Celoslovenská súťaž Veľkonočná pohľadnica Myjava

Gabriela Franková1. kategória - 3. miestopedagóg Mgr. Jana Žúrková

na úvod

Program podujatí

25.9. - 31.10.2020
Výstava absolventských prác žiakov I. a II. stupňa ZUŠ Senica zo školského roka 2019/2020
Výstava bude mať interný charakter (bez verejnosti).